ثبت محصول

سایت پیکره‌گان این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا محصولات پیکره‌ای خود را (اعم از داده، ابزار و مستندات) با شرایطی که در نظر دارید به صورت رایگان و یا پولی عرضه کرده، به نحو مقتضی در اختیار علاقه‌مندان دریافت این‌گونه محصولات قرار دهید.

برای ثبت محصول خود اطلاعات آن را در فرم زیر وارد کنید و منتظر ایمیل تأیید از سوی سامانه باشید. اقدامات لازم برای هماهنگی در خصوص شرایط اشتراک‌ داده‌ها، از همین طریق به اطلاع شما خواهد رسید.

اطلاعات کاربر
اطلاعات محصول
شعاری با طول حداکثر ۷۰ کاراکتر که همواره در پایین عنوان محصول نوشته‌ خواهد‌شد و می‌تواند عبارتی کوتاه گویای مهمترین خصوصیات محصول شما باشد.
حداکثر به طول ۲۲۰ کاراکتر که در هنگام جستجوی محصول شما در سایت در زیر عنوان محصولتان برای کاربران نمایش داده می‌شود.
فایل‌ها باید کوچکتر از ۲ مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: gif jpg jpeg png.
برای اطلاع از نوع هر مجوز می‌توانید به بخش مشاوره و ترویج مراجعه فرمایید.
اطلاعات ارجاع مقاله، پایان‌نامه، کتاب، ... که توضیحات مربوط به ويژگی‌های داده و چگونگی تهیه آن را شامل می شود و کاربران هنگام استفاده از این داده در پژوهش خود به این شکل به آن ارجاع خواهند داد.
مستندات معرفی‌شده در بخش «اطلاعات ارجاع» را در این بخش بارگذاری نمایید. (حداکثر ۲ مگابایت)
فایل‌ها باید کوچکتر از ۲ مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: txt pdf doc docx.
در این بخش شما می‌توانید موارد خاصی را که باید در استفاده از محصول پیشنهادیتان رعایت شود و مورد توافق در هنگام پذیرش تفاهم‌نامه کاربری قرار گیرد را وارد نمایید. دقت نمایید که تفاهم‌نامه سایت موارد کلی را شامل می‌شود و نیازی به واردکردن مجدد آنها نیست. این تفاهم‌نامه کلی را می‌توانید در بخش مشاوره و ترویج مشاهده نمایید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

© ۲۰۱۸ CRCIS All Rights Reserved.‎